Tot ce e posibil, insa cred ca la banii astia sunt ok pentru un blog din PBN care sa zicem ca ''poate suporta'' niste chestii. :)) Bineinteles, CU BACKUP!!! :))
Versiune printabilă
Eu nu eram ironic. Chiar au servicii foarte ok. Sunt clientul lor de 10 ani.
Sunt clientul lor de 10 ani.
webfactor sau simpliq ?
Webfactor.
AAA :)) Eu credeam ca esti ironic, chiar ma miram caci si eu am avut la webfactor aproximativ 1 an si in afara de faptul ca nu mi-au activat pachetul in weekend (au asteptat pana luni) n-am nimic de reprosat. :)
Voi lua si eu un cont saptamana vitoare.
Domnilor de la SimpliQ (daca sunteti prin zona) - in mediul online, oglinda unei companii este website-ul, mai ales pentru firmele de hosting. Cu toate ca am doar 80 Km. pana la Cluj, sincer nu as cumpara hosting de la Dvs., din cauza website-ului. Din punctul meu de vedere, nici nu aveti un website! Nu vreau sa supar dar in primul rand ar trebui sa aveti un website de prezentare, nu doar ceva "simpli". Banuiesc ca aveti ceva clienti si cred ca ar trebui sa investiti putin in ce aveti voi acolo. Aveti la Cluj, o gramada de specialisti - faceti un parteneriat, voi oferiti hosting si ei fac un website de secolul acesta. Este pacat sa nu aveti clienti din cauza site-ului.
și eu am de la ei pachetul start, cu primele 6 luni gratis pentru a ma convinge de serviciile lor. Deocamdata nu am intampinat probleme. Ce-i drept, timpul lor de raspuns e cam mare. Cele mai multe site-uri le am la m247