Multumesc de raspunsuri .
Deocamdata m-am mutat la hostgator, a trebuit sa ma mut cat mai repede, pt ca daca nu, pierdeam castiguri din adsense :D .
Asta ziceam si eu , nu intelegeam de ce nu-mi explicau care e problema, da, ai facut , nu stiu spam cu site-urile X,Y,Z ; eu ziceam ca nu, ei ziceau ca da si asta era, dar macar primeam un motiv .
Am trecut peste , i-am injurat in gand pt toata bataia de cap si asta e :D .
Da, va trebui sa trec si eu pe VPS in ceva timp, deocamdata mai trag si eu de shared sa nu cheltui prea mult :) .

