Ben Boingeanu se vede ca esti admin. Oferi ce a cerut omul in acest post, nu stai la discutii inutile cum fac altii. Omul a cerut oferta nu cearta aiurea pe nu stiu ce hosting.
Oricum fiecare host ma gandesc ca ofera garantie de 30 zile ... daca nu esti multumit ceri banii inapoi si asta e :). Teoretic nu ai nimic de pierdut.

