RoManiac, pari vesel ...dar link-urile interne, chiar daca sint vazute ca IBL-uri, tot onpage sint. In plus, nu cred ca exista in SEO "cel", ci poate "cele" + corelari. (am mai zis asta).
Multumim de share (ar fi trebuit sa platim?). :P
Versiune printabilă
RoManiac, pari vesel ...dar link-urile interne, chiar daca sint vazute ca IBL-uri, tot onpage sint. In plus, nu cred ca exista in SEO "cel", ci poate "cele" + corelari. (am mai zis asta).
Multumim de share (ar fi trebuit sa platim?). :P
Da sant vesel nu zic nu atata timp cat o problema ce ma freca la cap de multa vreme s-a rezolvat.
Referitor la plata... glumind ... as accepta o bere nu zic nu.
ps: am modificat si formularea ce continea "cel"