Cu placere. E bun pentru ca iti arata care sunt procesele care intarzie deschiderea paginii si poti remedia eventualele probleme. De ex. eu nu aveam un favicon pus la un site, si asta intarzia deschiderea etc.
In plus, poti vedea si care e viteza site-ului in State. ;)

