-
eu sunt mai nou pe aici, am citit topicu asta si parerea mea sincera e ca nu calitatea informatiilor conteaza; apreciez faptul ca munca editorilor e voluntara, insa eu am incercat sa introduc acum mai mult de o luna un site si nimic (cred ca informatiile sunt de calitate pe bihon.ro). eu consider si ca am urmat pasii intocmai si nu am facut greseli la adaugare; dar totusi daca nu e asa, de unde aflu daca am gresit sau nu? ma anunta cineva? sau doar stau si astept la nesfarsit?
-
Nu te aunta nimeni.
Daca ar fi sa anuntam pe fiecare am incetini editarea in detrimentul trimiterii de feedback-uri catre useri.
Daca ai trimis site-ul in categoria corecta si site-ul e conform ODP si nu conform oricarui director web, siteul o sa fie adaugat negresit in momentul in care un editor este activ.
Acum poti continua linistit ce e de facut la site, lasand site-ul in asteptare in ODP.