LinkMill.net- Director web gratuit.
Astept sfaturi, sugestii si sa va adaugati siteurile in el, gratis
Abea l-am lansat...asa ca nu are PR.
Versiune printabilă
LinkMill.net- Director web gratuit.
Astept sfaturi, sugestii si sa va adaugati siteurile in el, gratis
Abea l-am lansat...asa ca nu are PR.
Offtopic: cate linkuri in semnatura...
Nu prea imi place la design faptul ca partea de sus este cam mare!
Pe mine unul nu ma intereseaza designul la un director.Linkul e important:D!
Da , defapt directoarele sunt facute sa cauti tu linkuri in ele, chiar daca acum sunt vizitate doar de webmasteri si altii care intra din google dupa anumite cuvinte cheie... Am vrut sa fiu critic:D scuze scuzeCitat:
Linkul e important!
Directorul are momentan PR 1, si aproximativ 150 linkuri inscrise.
Va invit si pe voi sa va inscrieti propriile site-uri in director , gratuit.
Sunt acceptate atat siteurile / descrierile in limba engleza, cat si in limba romana.
Mie imi place directorul .Simplu , functional, eficient .Designul mi-a placut .
Vad insa ca nu ai metatagul description si nici keywords . Din metatagul title ai putea scoate LinkMill .Oricum pe acest cuvant nu ai concurenta , dar ai putea mari relevanta in title pe Free Web Directory ( daca ti l-ai propus ca si keyword).
Succes!
n-ai fi facut si tu categoriile in limba romana
ma bucur ca va place site-ul / designul .
Broscoi, merci mult pentru sfaturi, sunt foarte folositoare.
Gin, directorul am vrut sa-l fac sa fie total in engleza, asa ca majoritatea site-urilor inscrise au macar descrierea in limba engleza, dar cum spuneam, se accepta si site-uri romanesti.
numai bine.
mai este mult de lucru, la mai mult de un an, ar fi tb sa aiba mai multe site-uri inscrise...
Salutare prieteni ,
ASemeni voua m-am inscris si eu pe acest director . Tine-o tot asa omule !!!
Cu respect ,
merci :)
intre timp directorul a crescut la PR2. Inscrie-ti si tu site-ul gratis, iar daca doresti poti pune un backlink pe site spre director.
Ia stai ca am o intrebare .
Daca eu un pun pe siteul meu un link catre directorul tau , tu imi oferi ceva in plus decat o inscriere in director?
nu foarte multe fata de restul, de asta ziceam ca DACA doresti, deci nu e obligatoriu :)
Stai omule ca mi-am prins urechile . Daca avem link reciproc , ma bagi mai fata ? Ma indexeaza mai bine google ? Sau care ar fi castigul meu ?
castigul tau e ca esti in director la fel ca toti ceilalti;
unii vin aici si spun "multumesc" pe forum pentru avantajul pe care il primesc, unii se inscriu si apoi uita complet de acel director, altii aleg sa spuna "multumesc" prin acel link reciproc;
actiunea pe care vrei sa o faci / nu vrei sa o faci e alegerea ta;
nu mi se pare chiar de neinteles;
dar asta e.. macar mai facem niste posturi pe seopedia, poate ne apare si semnatura cu link, nu?
ps. habar n-am care e stadiul directorului lamomentul asta si nici n-am vr'o legatura cu el
da, merci gabriel.stancu pentru postul anterior :)
100% de acord cu tine..
Mi-am inscris si eu 2 site-uri in director la categoria Sport.
Mersi