Postat în original de
narcis05
Buna ziua ! Pachetul mare costa 1450 de dolari + 50 de dolari inscrierea + 50 de dolari abonamentul lunar .Deci pentru pachetul mare ai nevoie de 1550 de dolari , aproximativ 5000 de lei . Asa era cand m-am inscris eu , cam acum 2 luni , dar acum vor sa schimbe planul si inca nu am detalii despre cum o sa fie . La pachetul mare trebuie sa faci 5 anunturi ( copy ,paste 5 linkuri) toata treaba dureaza 5 min, iar ei pentru asta te platesc cu 100 de dolari pe saptamana. Vine 400 de dolari pe luna din care scadem 50 abonamentul. Investita o scoti cam in 4 luni si 2 sapt. dupa aia iesi pe profit si numai ai niciun stres . Atat castigi daca iti iei doar un pachet fara sa inscrii si alte persoane , de unde rezulta alte comisioane , si alti bani pe care trebuie sa ii incasezi.