Nu sunt amator de toolbar-uri in schimb folosesc extensia "PageRank status" pentru Chrome :)
Versiune printabilă
Nu sunt amator de toolbar-uri in schimb folosesc extensia "PageRank status" pentru Chrome :)
Nu folosesc niciun toolbar fiindcă nu vreau să pierd din spațiul pentru vizionarea paginilor web.
Nu prea.
am folosit toolbaru de la google acum nu mai folosesc
L-am folosit, insa acum nu il mai folosesc.