Postat în original de
robyroy
@Aradean, iti mai ofer o replica si ma retrag, ca deja acest topic imi toaca timpul de pomana.
Tu ori ne crezi o adunatura de prosti, ori esti de o naivitate iesita din comun. Inclin sa cred prima varianta.
Tu, cu experienta care tinde spre 0, vii si vinzi himere unor oameni care traiesc efectiv din online (majoritatea cel putin) .
Ai trantit o tema free, ai copiat trei articole si gata, ai realizat un proiect ce se va dovedi un real succes.. Serios acum. Trezeste-te.