@RoManiac tu stii mai multe despre spam si alte lucruri ca mine.
Era doar o opinie, nu am acuzat pe nimeni de nimic. Dar dupa cum am zis mi se pare jalnica treaba asta.
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Multumesc pentru avertisment!
Auzi Emil, incepem sa tinem parti aici?
El a inceput cu mistourile! Ce sa fac eu daca nu isi vede de treaba si posteaza frumos ca tot omul.
Sunt reguli in forum? sau e ca la guvernare dupa culoare politica?

