si mie mi se pare chiar util asa ceva. Cat timp e informatia de calitate, mai bine o vad direct de la Google decat sa intru pe un site unde trebuie sa evit o multime de reclame ca sa ajung la contentul pe care vreau sa-l vad.
Cat despre... "nu-i corect sa dea linkuri la FIFA" pana una alta, FIFA organizeaza evenimentul, ei sunt sursa cea mai buna in domeniu, ofera si rezumate de calitate fara sa ceara bani si fara sa iti bage 15 mii de reclame, deci ei sunt cei care merita linkati.

