Cred ca nu o sa fie mare sfaraiala cu domeniile astea. Acum se dicuta ceva mai mult despre ele, ca abia s-au lansat. Insa posibilitatea inregistrarii de domenii IDN (internationalized domain names) exista de mult pe .com, pe .net si pe alte TLDs, si nu am vazut nici un site pana acum cu caractere romanesti in numele de domeniu. Aveti exemple de vreun site avand numele de domeniu cu diacritice si care sa concureze real un alt site in care numele de domeniu sa fie scris fara diacritice?

