hjahahh eu cred ca inSecure i-a spart :))
Versiune printabilă
hjahahh eu cred ca inSecure i-a spart :))
O fi si asta o metoda de promovare, nu cred ca degeaba au pus logoul ProTv acolo :))
:)) s-a intamplat, nu sunt 'hacker' si nici nu sunt Mark sau M.
Dar, au gusturi bune, in alegerea SO-ului.