Nu are cum sa nu fi observat bannere care au sunet, de ex cei de la ultra pro ...
Sunt super deranjante ... trebuie facut ceva impotriva lor (except ad-block) ... ceva cu sunetul ..
Versiune printabilă
Nu are cum sa nu fi observat bannere care au sunet, de ex cei de la ultra pro ...
Sunt super deranjante ... trebuie facut ceva impotriva lor (except ad-block) ... ceva cu sunetul ..
nu ati intalnit astfel de bannere ? :D .. ma urmaresc doar pe mine ???
Am intalnit la cinemagia. Sunt foarte enervante si nu prea stiu cum poti sa le blochezi.
Si reclamele astea in Flash care acopera tot ecranul sunt cea mai mare aberatie pe care am intalnit-o :(
Mai ales daca vin si cu sunet.
E pe trafic.ro .. de fapt sunt.. e ala de la emag, si mai era unul.. Super nasol... dar... boxele inchise rezolva problema.. :)
Ce e mai nasol de atat, e ca am intalnit bannere in flash, care deschideau linkul la mouseover .. :) Nici nu trebuia sa dai click si te trezeai in alta parte...
incercati si gsp.ro :D
extensia adblock din firefox, super bun, opresti orice vrei :D si google]Citat:
Postat în original de zamolx3 @ Mar 5 2006, 03:11 PM) [post=11656
Am intalnit la cinemagia. Sunt foarte enervante si nu prea stiu cum poti sa le blochezi.
Si reclamele astea in Flash care acopera tot ecranul sunt cea mai mare aberatie pe care am intalnit-o :(
Mai ales daca vin si cu sunet.
[/QUOTE]
extensia adblock din firefox, super bun, opresti orice vrei :D si google andsense si absolut orice ;)
Citat:
Postat în original de Iskander @ Mar 6 2006, 12:52 AM) [post=11677
Ce parere aveti de reclama la c]
extensia adblock din firefox, super bun, opresti orice vrei :D si google andsense si absolut orice ;)
[/QUOTE]
Ce parere aveti de reclama la concertul DM ? :blink: :huh:
unde apare? :D ca eu am ceva blocate :D
ziarele onlime, gsp e]Citat:
Postat în original de Iskander @ Mar 6 2006, 01:08 AM) [post=11679
unde apare? :D ca eu am ceva blocate :D
[/QUOTE]
ziarele onlime, gsp etc :D
este e-ner-van-ta !
hai ca am dezactivat.Citat:
Postat în original de FireEyes @ Mar 6 2006, 01:16 AM) [post=11680
aveam blocat softure :D, dap enervanta :D traiasca adblock :D
cate reclame sunt pe site-urile]
ziarele onlime, gsp etc :D
este e-ner-van-ta !
[/QUOTE]
hai ca am dezactivat.
aveam blocat softure :D, dap enervanta :D traiasca adblock :D
cate reclame sunt pe site-urile astea si uitasem :rolleyes: