Configurasem pe 2-3 plata prin western. Luna asta privind calendarul, sarbatorile, estimati cand ar veni plata ?
Versiune printabilă
Configurasem pe 2-3 plata prin western. Luna asta privind calendarul, sarbatorile, estimati cand ar veni plata ?
Dupa 22...