Si eu zic sa iei toate datele transmise, inclusiv acel Id de client pe langa MTCN.Eu la ultima plata am dat de un tip care ma intreba cum il mai cheama pe Google ca nu are prenume ... si cand i-am zis ca e companie mi-a zis ca ei nu fac plati de la companii.Pana am chemat pe altu din banca aia de la care am luat in trecut si care l-a lamurit si pe baiatul care era la ghiseu.Sunt multi incompetenti si daca nu stiu sa iti ofere banii, zic ca sunt blocati.

