O zici de parca 2010 ar fi fost acum 5 ani :)
Sunt constient ca multe site-uri folosesc aceasta tehnica dar mie personal mi se pare o regula de bun simt. Nu vreau sa intru in polemica, deja vad ca am luat vreo doua negative la posturile din thread-ul asta.

