Te-ai apucat sa postezi doar ca sa te bagi si tu in seama? Nu te simti ofensat dar nu se intelege nimic altceva din posturile tale.
Versiune printabilă
Mai esti dispus sa-l vinzi? Daca da, care ar fi oferta curenta - cea promotionala, de bun simt ;))?