https://www.google.com/adsense/
Toata lumea vizitati, cititi, si spuneti-mi si mie in doua vorbe, despre ce e vorba.
S-au schimbat termenii si conditiile, precum si interfata.
Arata beton acum :)
Astept opinii.
Versiune printabilă
https://www.google.com/adsense/
Toata lumea vizitati, cititi, si spuneti-mi si mie in doua vorbe, despre ce e vorba.
S-au schimbat termenii si conditiile, precum si interfata.
Arata beton acum :)
Astept opinii.
corect! interfata noue e putin mai interesanta... am citit termenii noi dar diferenta nu este mare... cel putin eu nu prea am observat!
Cu toate acestea azi am cam avut probleme si cu gmailul si adsense. nu se loga la cont! oare din cauza ca fac update-uri? Cine stie......
:roll: