Ar veni in jur 1200 de lei in mana,deci ajung mult mai bine cu pfa.
Mutlumesc tuturor pentru postarile lor,apreciez atentia acordata topicului meu.
Momentan cred ca am aflat tot ce doream sa stiu despre pfa.
Am vazut ca un coleg a vorbit despre imprumutul prin pfa,imprumutul se face pe baza celor 2000 de lei sau a ceea ce mai ramane dupa ce am platit taxele?

