Salutare, detin un site de jocuri si as vrea sa pun scriptul de comentarii pe fiecare pagina a jocului.
Ma poate ajuta cineva cu vreun sfat?
Scriptul nu are optiunea de comentarii incorporat.
Multumesc anticipat!
Versiune printabilă
Salutare, detin un site de jocuri si as vrea sa pun scriptul de comentarii pe fiecare pagina a jocului.
Ma poate ajuta cineva cu vreun sfat?
Scriptul nu are optiunea de comentarii incorporat.
Multumesc anticipat!
Daca ai fi dat 19$ pe avscrips astazi nu ai avut o astfel de problema, poate chiar nici alte probleme, valabil si pentru alte script-uri.
o idee ar fi sa pui comentarii prin facebook.... ce zici te-ar ajuta?
Eu am alt script cumparat cu design platit, de ce sa mai dau banii pe av ? Eu v-am intrebat daca stiti cum se pune pe site, nu daca stiti un script cu aceasta optiune :)
da Marinel, insa vreau sa aiba fiecare pagina comentariile ei, ca am mai pus odata si se comenta la un joc, dar aparea la toate.
Vorba lui Marinel, cea mai buna idee e sa pui comentarii prin facebook, si da se poate la fiecare joc in parte.Citat:
o idee ar fi sa pui comentarii prin facebook.... ce zici te-ar ajuta?
Alta idee ar fi implementareA in script a unei optiuni de comuri din alt script
Eu cred ca cel mai bine ar fi sa adaugi comentarii prin facebook, mult mai simplu si practic.
Adaug adaug, dar cum ?
Comentarii Facebook - Comments - Facebook Developers