As avea o mica sugestie.
Desii nu stiu cat de mult ar conta, insa am observat ca pagina e in romana, totusi sunt multe titluri care sunt in engleza. Eu personal le-as traduce, nu se stie niciodata la ce te poate ajuta.
Spor la treaba! :D
Versiune printabilă
As avea o mica sugestie.
Desii nu stiu cat de mult ar conta, insa am observat ca pagina e in romana, totusi sunt multe titluri care sunt in engleza. Eu personal le-as traduce, nu se stie niciodata la ce te poate ajuta.
Spor la treaba! :D
Arunca o privire pe director ca e plin de spam.
Daca nu ai timp sau chef sa il curati, anunta-ma sa verific ce articole am postate si sa le sterg.
In maxim cateva zile rezolv. Sorry
Daca dispare spamul nu e bai. Daca pot da o mana de ajutor trimite-mi pm.
Am curatat :) e ca nou :)
Multumesc ca m-ai atentionat.