lool... mie imi merge omule!!!
Versiune printabilă
lool... mie imi merge omule!!!
Super URL-uri ..
Insa schimba _ cu - si este perfect :)
Citat:
Originally posted by Expertu
[b]Super URL-uri ..
Insa schimba _ cu - si este perfect :)
de ce????? crezi ca este mai bine cu -?????
http://forums.digitalpoint.com/showthread....ighlight=hyphen
Citeste raspunsul meu please :) .. si tot thread-ul de fapt :)
hmmmm interesant!!!!!!!!!!!! nu am stiut chestia asta!!!!!!! :hi:
sALUT BAIETZI! ce mai faceti!
Vroiam sa va prezint ultimile stiri cu privire la site!:)
sa vedeti rodul muncii voastre :shock: :lol:
la majoritatea cautarilor care contin cuvintul felicitari sunt intre locul 1 si locul 10. googlelul ma indexeaza izi si numarul vizitatorilor a crescut de la 200 pe zi la 600-900 pe zi si peste 5000 de afisari zi!
statistici trafic .ro(vizitatori, accesari, crestere)
Joi, 02.06.2005 707, 4.945, -10,96%
Miercuri, 01.06.2005 794, 5.323, -2,93%
Marşi, 31.05.2005 818, 4.922, +54,92%
Bafta la toti in continuare!
Multumim. Si tie iti uram la fel. SI te vom ajuta mereu daca ai nevoie :)
Frumos. Se poate si mai bine, o sa vezi asta cu timpul. Nu e musai sa investesti in publicitate. Asta ar trebui sa stie multi. ;)