Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 44

Subiect: GTopStats.com / GTop.ro este de vanzare pentru 600 000 $ min bid

  1. #21
    Avatarul lui mamulea
    mamulea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    19th December 2007
    Locaţie
    Pitesti, Romania
    Vârstă
    46
    Posturi
    235
    Putere Rep
    34


    Implicit

    Eu mi-am implementat GTop pe site-urile mele in urma cu 2-3 luni si sunt total dezamagit de rezultate. As putea spune ca imi "fura" peste 15% din numarul zilnic de vizitatori comparativ cu analytics si doua countere interne. Au fost zile in care analytics-ul imi arata peste 1000 de vizitatori si GTop-ul in jur de 500. Diferentele sunt multe prea mari fata de realitate.

  2. #22
    Avatarul lui Chivu Mihai
    Chivu Mihai este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Posturi
    1.128
    Putere Rep
    39


    Implicit

    n-are nici o sansa,,,,,

  3. #23
    Avatarul lui paulpadurariu
    paulpadurariu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    25th February 2009
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    43
    Posturi
    558
    Putere Rep
    34


    Implicit

    600.000$ auch ! Nu o sa-i dea banii acestia nici macar un american diliu... dar poate e doar vorba de publicitate...
    Din pasiune, fotograf

  4. #24
    Avatarul lui Savage
    Savage este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    8th October 2007
    Vârstă
    38
    Posturi
    169
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Cum reusesc? E simplu... Link

  5. #25
    Avatarul lui romania inedit
    romania inedit este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    16th October 2007
    Locaţie
    Slatina
    Vârstă
    51
    Posturi
    793
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Este foarte mult 40 000 de $ .
    Nu cred ca face mai multe de 4 000 de euro , cu mare indulgenta 9 000 de euro.

  6. #26
    Avatarul lui acsa
    acsa este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    5th March 2009
    Locaţie
    IASI
    Vârstă
    37
    Posturi
    281
    Putere Rep
    33


    Implicit

    Citat Postat în original de mamulea Vezi Post
    Eu mi-am implementat GTop pe site-urile mele in urma cu 2-3 luni si sunt total dezamagit de rezultate. As putea spune ca imi "fura" peste 15% din numarul zilnic de vizitatori comparativ cu analytics si doua countere interne. Au fost zile in care analytics-ul imi arata peste 1000 de vizitatori si GTop-ul in jur de 500. Diferentele sunt multe prea mari fata de realitate.
    Permite-mi sa te contrazic.Pot sa confirme si ceilalti useri.GTop nu iti afiseaza mai putini vizitatori.Dimpotriva numarul este umflat.Poti sa pui simultan wta si gtop sau trafic.ro si gtop si vei observa ca cifrele difere f mult si cele mai avantajoase statistici le ofere gtop.

    Eu as da si 70000 $ pe gtop numai ca i-as schimba putin designul,cred ca s-a lucrat mult si face concurenta puternica...

  7. #27
    Avatarul lui romania inedit
    romania inedit este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    16th October 2007
    Locaţie
    Slatina
    Vârstă
    51
    Posturi
    793
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Citat Postat în original de REYKO Vezi Post
    ...........Eu as da si 70000 $ pe gtop numai ca i-as schimba putin designul,cred ca s-a lucrat mult si face concurenta puternica...
    Pe tine ce te face sa crezi ca gtop face 70 000 $ ?
    Pe criza asta , daca ia 8 000 $ , se poate considera fericit .
    Cati bani produce gtop si cati ar putea face ?

  8. #28
    Avatarul lui acsa
    acsa este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    5th March 2009
    Locaţie
    IASI
    Vârstă
    37
    Posturi
    281
    Putere Rep
    33


    Implicit

    Domnul meu,folosesc gtop de peste 2 ani.stiu de ce este in stare.Este adevarat au cazut serverele si au avut probleme ca orice site dar crede-ma gtop are viitor.Cati crezi ca nu vor migra de pe trafic pe wta sau gtop sau best-top servicii gratuite.Eu am urmarit statisticile si gtop este cel mai indragit.Sincer nu stiu exact ce trafic are zilnic dar este destul de faimos.In plus ce vrei sa scot banii investiti in cateva luni?

    Nu ,dau 70000 $ si mai dau vreo 30000$ sau chiar 35000$ pentru imbunatatiri si apoi curg banii.Bine fiecare cu parerea lui dar siteuri de calitate nu se cumpara ieftin.

  9. #29
    Avatarul lui Cristi U
    Cristi U este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    26th January 2008
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    37
    Posturi
    3.172
    Putere Rep
    53


    Implicit

    De unde curg banii chiar asa?
    Mai dau cate-un sfat juridic aici, uneori chiar despre online. Nu-l rata! :) Vezi și sfaturi de nutritie.

  10. #30
    Avatarul lui romania inedit
    romania inedit este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    16th October 2007
    Locaţie
    Slatina
    Vârstă
    51
    Posturi
    793
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Eu sper sa iei foarte multi bani pe gtop , ca sa creasca preturile cu care sunt cumparate siteurile romanesti , si sa vada toata lumea ca poti sa scoti bani daca investesti .

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Care este cel mai potrivit cms pentru un site de horoscop
    De romania inedit în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 3rd September 2008, 22:33
  2. Gtop.ro - probleme?
    De thefan în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 24th July 2008, 16:46
  3. Beca.li este de vanzare
    De beca.li în forumul Domenii
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 24th October 2007, 06:33
  4. Cum este mai bine pentru google?
    De Daniel_G în forumul Google
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 20th May 2007, 01:29
  5. Este ok folosirea lui WebCeo pentru submit
    De Marius Mailat în forumul Directoare web straine
    Răspunsuri: 9
    Ultimul Post: 14th February 2006, 09:01

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •