Postat în original de
blacksharkmedia
Cat ai stat sa scrii pe forum iti optimizai site-ul !!!
Daca ai cashcaval iti iei si tu 10 domenii si beneficiezi de cotare buna pe google !
Crezi ca daca stai si postezi luni de zile pe forumul acesta o sa schimbi ceva? omul este proprietar pe domeniile respective(indiferent care sunt acelea) poate face ce vrea cu ele !!!
Romtelecomul daca a micsorat viteza la net pe motiv de best effort nu insemna ca este corect dpdv moral dar legal este acoperit.
So revenind la problema ta pe care am observat ca ai exprimat-o foarte deschis pe cateva topic-uri din acest forum, nu cred ca pentru un om normal ar trebui sa il intereseze cate domenii are altcineva si ce face cu ele si mai mult sa isi promoveze si sa isi ridice site-ul lui cat mai sus in google !!!