dau peste tot peste o campanie adwords pentru promovarea acestui site minunat:
http ://www .detectordeminciuni. com
Pareri?
Versiune printabilă
dau peste tot peste o campanie adwords pentru promovarea acestui site minunat:
http ://www .detectordeminciuni. com
Pareri?
Nu inteleg care e spamul?
Probabil ca a pus threadul intr-un loc gresit. Nu stiu daca vroia sa zica neaparat ca fac spam.
nu, threadul e pus in zona in care trebuie.
ati dat scroll? :-)
in alta ordine de idei, s-a uitat cineva in ultima vreme la trafic.ro in zona "Top creşteri (ultimele 7 zile)"? - coloana din stanga, jos.
multi isi fac campanii adwords agresive, dar nu poate fi considerat spam
deci siteul cu pricina nu face SEO spam?
serios? daca luam pagina de contact, de exemplu, repetarea excesiva a unor cuvinte e de dragul utilizatorului? :)
Ai zis-o ca si cand campania adwords e spamul dar dupa am vazut si site-ul :))
Ce legatura are adwords cu asta ? Pe ce cuvinte ai gasit anunturile lor ?
Ca un site sa fie aprobat in AdWords nu se face un manual review si se da un quality score site-ului in cauza?
spam prin adwords :)). Daca ei vor sa ne streseze platind pentru fiecare click aiurea, care nu se va materializa, cine suntem noi sa ii oprim...