Ti se pare ca ma plang? Absolut deloc. Mai da-mi in 4 negative, ai 4 centi pana acum :).
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
5 centi.
Versiune printabilă
Ti se pare ca ma plang? Absolut deloc. Mai da-mi in 4 negative, ai 4 centi pana acum :).
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
5 centi.
Ok. Cred ca se poate inchide topicul, deja a divagat discutia. Ideea e ca tool-ul respectiv este aproape useless. Punct. Continuati discutia cu ratingurile in postarile dedicate special acestui topic. Acolo se impart negative pe banda rulanta :D