Constantin Boiangiu, programator PHP.
Salutari tuturor.
Versiune printabilă
Constantin Boiangiu, programator PHP.
Salutari tuturor.
Ruda cu Ben? :D Bine ai venit!
Este un Super Moderator care are numele de familie Boiangiu.
LA: Greseala mea il cheama Boingeanu > :D:whistle:
Bine ai venit Constantin.
Ben e unul din Super Moderatorii nostri. Dar defapt e Ben Boingeanu si nu Ben Boiangiu.
Miro e dus putin in eroare. :)
Exact... :)
Bine ai venit.
:) Interesanta asemanare de nume. Eu credeam ca este vorba de vreo gluma legata de nick pe care nu o prind.
Ooops, my bad. Scuze Ben pentru confuzie :D
Scuze ca te-am speriat agnus. :)
hmmm... se discuta despre mine fara prezenta mea...:cool:
bine ai venit constantin printre noi si o sedere lunga si placuta.
pentru necunoscatori, cuvantul de boiangiu inseamna vopsitor, din cauza asta tot "vopsesc" site-uri.