-
Buna ziua.
Buna tuturor. Sunt pentru prima data pe acest forum si vreau sa spun ca mi-a lasat o impresie foarte buna. Locuiesc in afara Romaniei si sunt placut surprins de faptul ca in Romania 'misca ' ceva. Am copilarit cu gandul ca romana e a II a limba vorbita la Google, ca romanii 'sparg in 2 NASA' dar din pacate ceea ce se vede in ziua de astazi lasa de dorit . Generatia haifaiv e cam peste tot. In fine :D .. sa trecem la prezentare. De fapt nu prea e nimic de spus despre mine, poate un pic ambitios si dornic de cunoastere. Sper sa ne cunoastem si eventual sa devenim prieteni . O seara cat mai placuta!
-
hello, bine ai venit, cu ce te ocupi?
-
Bun venit pe SeoPedia !
PS: romana e a doua limba vorbita la Microsoft (stiu ca am citit un articol despre asta), nu la Google.
-
bine ai venit, lumea este asa cum o facem :)
-