-
New Member Attagency
Nume de cod: Tom.
Seo experience = -1
Novice in seo, interesat de sfaturi si pareri de la cei mai experimentati.
Ne-am lansat pe ro in 2010, interesat in cumparare de domenii pentru diferite proiecte ale noastre personale.
Din toamna facem si situri pe ro, deci implicit o sa fim interesati de link exchange pt clientii din ro.
Va salut pe toti!
-
-
-
-
Sa ma corecteze cineva daca gresesc, dar nu era o chestie in regulamet legata de nickname. La modul sa nu fie numele firmei pe care o promovati.
Ceea ce e si logic. Adica ori ne conversam cu Tom, ori cu Attagency ori poate e un cont comun pentru firma si fiecare angajat posteaza cand are chef. :)
-
Nume de cod, vei fi vreun Da'Vinci? Bine ai venit in orice caz.