bine ai venit. Si eu tot pe la varsta asta m-am apucat, mai exact 15 ani :-)
Versiune printabilă
bine ai venit. Si eu tot pe la varsta asta m-am apucat, mai exact 15 ani :-)
Wuelcom' Catalin! By the way, te ajut eu cu hosting pentru blogul personal daca ai nevoie, pana te pui pe picioare.
Salut si bine ai venit.
Am datoria ingrata de a te invita sa citesti sectiunea asta, pentru e evita eventualele probleme. :)
O sa iti dai seama cam cum poti evita unele ne placeri si cum sa intelegi ceea ce e posibil sa se intample uneori.
Nu incerc sa te descurajez dar e bine sa nu uiti de ce scrie in acea zona.
Spor