-
neata` forum
Salut,
Sunt Gabi din Bucuresti si asa cum am promis in "scrisoarea de intentie" - devenita elementul discordiei in ultimul timp, scriu cateva randuri despre mine.
Batranel, lucrez ca sysadmin in domeniu IT (domeniul la care se pricep toti zilele astea ), trecut de 30 ani si inarmat cu rabdare mi-am dat seama ca am descoperit SEO putin cam tarziu.. de aceea trag tare sa recuperez terenul.
In principiu, sunt aici pentru a fura meserie :] Daca cunostintele mele vor fi de folos si altor forumusti, ma bucur!
-
-
-
-
Bine ai venit. Nu ne spui mai multe despre ce faci/ai facut?
-
Nu am nimic extraordinar de scos din joben :) Ce am eu, in comun cu web, seo, etc, este doar un hobby si asta in limita timpului liber.
Am vazut ca multi dintre voi fac asta pentru venituri substantiale sau chiar ca main job.
In momentul de fata incerc sa dezvolt un site despre jocuri mmorpg in limba romana. Ma refer la nivelul de guideline si walkthrough, nu neaparat review-uri.
-
Din pasiune se naste faima si din faima se nasc banii.