Salut,
Eu sunt Ionut.
Prietenii imi zic Pitoc
Eu mi-am zis Pitoc Cap de Foc
Cele mai bune 2 site-uri ale mele pana acu :
http://www.panouri-solare.net (a fost primul pe google pt "panouri solare" dar a cazut pt ca nu platisem gazda si a fost offline o sapt)
http://www.panourisolare.net
Am un proiect foarte smecher in desfasurare.. cand o sa fie gata o sa il prezint aici petru pareri si sugestii despre promovare

