@Zettu & Cristi - v-am trimis mail.
Versiune printabilă
@Zettu & Cristi - v-am trimis mail.
l-am primit..multumesc
Si la mine te rog, daca se poate: val33ntyn [at] gmail [dot] com
L-am primit si eu. E acelasi pe care il am eu.. de un an si ceva :)
@Vali D - Asta e:).
pot sa il primesc si eu edyy2us [at] gmail [dot] com. Multumesc