la adesense e o alta poveste ... mi-am configurat f prost contul ... si chestia aia cu PIN-ul am solictat-o eronat ptr ca am uitat ca nu mi-am pus adresa corecta .. si urmatoarea solicitare d ePIN e abia in]Citat:
Postat în original de w3bmaster @ Feb 10 2006, 01:04 AM) [post=9975
Epox sincer la traficu tau cu adsense faceai 100$/luna cred ca fara bataie de cap chiar daca nu suporta ei limba romana ...
Neogen e o minciuna ..
[/QUOTE]
la adesense e o alta poveste ... mi-am configurat f prost contul ... si chestia aia cu PIN-ul am solictat-o eronat ptr ca am uitat ca nu mi-am pus adresa corecta .. si urmatoarea solicitare d ePIN e abia in iunie .. asa ca am renuntat.
