Citat:
Scuze, eram putin nervos...
Citat:
nu slobodan, nu am doua conturi.
Da este offtopic :)Citat:
Ai 2 conturi pe forum? Vorbeam cu zimbrisor, nu cu tine....
Versiune printabilă
Citat:
Scuze, eram putin nervos...
Citat:
nu slobodan, nu am doua conturi.
Da este offtopic :)Citat:
Ai 2 conturi pe forum? Vorbeam cu zimbrisor, nu cu tine....
Cristi, mai degraba discutia noastra este offtopic.
El a reactionat prima data cam agresiv, ceea ce a si recunoscut. Eu i-am zis ce trebuie sa faca la siteul, respectiv directorul pentru care cere linkuri. E imposibil ca intr-o discutie sa nu existe o fraza pe langa subiect.
Din partea mea poti modera posturile si sa lasi doar ce este strict legat de subiectul din acest topic.
Si offtopic de offtopic:
Felicitari pentru chestia cu Alexa (prima pagina)
Noapte buna tuturor!