salut,
poate intebarea mea o sa vi se pare tampita,prosteasca sau idioata:"> ...dar sunt un incepator
ce este IBL?
de obicei nu pun intrebarea inainte de a cauta , dar dand search pe google imi aparea cu totul alte site-uri...si nu raspunul meu.]
despre IBL am tot vazzut ca se discuta, dupa parerea mea este un indicator (asemenea PR). :whistle:
mersi!
