Mai mult ca sigur NIMIC. Ai de sters peste 80% din links (root).
Nu e cazul, are un emd destul de bun. Cand ai emd bun, sau brand, il cureti.
Versiune printabilă
Ah, tie ti-a dat pm cu numele domeniului. De-acolo stii ca e emd. Da, atunci e cel mai bine cum spune si Tom, curata-l si-apoi backlinkuri noi de calitate.