M-am tot jucat cu semnatura de pe forum si pana la urma am lasat un link catre blogul meu cu ancora "NU".
Acum priviti efectul:Cod HTML:<a href="http://www.alexdumitru.eu/" target="_blank">NU</a>
http://i.imgur.com/9lQsBGD.png
Versiune printabilă
M-am tot jucat cu semnatura de pe forum si pana la urma am lasat un link catre blogul meu cu ancora "NU".
Acum priviti efectul:Cod HTML:<a href="http://www.alexdumitru.eu/" target="_blank">NU</a>
http://i.imgur.com/9lQsBGD.png
:)
Asta e cauza pentru care am aparut cu titluri ciudate :) ?
Foarte interesant!
Acum vezi beneficiile unei semnaturi mai pozitive. NU ?
pe .ro , rezultatele difera : https://www.google.ro/#q=site:alexdumitru.eu
http://i.imgur.com/0JLDaBM.png
Nu prea difera. El a facut poza la pagina 2-a :)
Bineinteles ca merge, e doar o "tentativa" a lui cutts de a mai opri spamul.
Am facut screenshot la pagina 2 pentru ca pe prima nu erau asa multe cu titlul asta.
Mi se pare ciudat ca a fost afectat doar de linkul de pe forum. Ma gandeam ca macar e nevoie de o gramada de linkuri.
Update: A inceput sa inlocuiasca NU cu titlul blogului. S-au schimbat doar cateva pagini pana acum.