Cred ca vedem cu totii.
Versiune printabilă
Cred ca vedem cu totii.
Woau ... eu eram primul ... dar nu a mers forum-ul :D
Nu stiu cum se face dar nu la toate se vede.
Cel putin cu plugin-ul de Firefox nu se vede la orice pagina.
si daca a aparut inapoi doar pt. citeva zile, sa apucam noi sa facem capturi ale ecranului cu dunguta verde? :) eu ma bucur ca a revenit. lucrezi mai cu spor la un site cind sti ca ai PR5
:lol: Asta e tare; si mie mi se pare la felCitat:
Originally posted by lixor
[b]lucrezi mai cu spor la un site cind sti ca ai PR5