Buna ziua.v-am scris pt ca nu inteleg gogul..de ce m-a penalizat?
Inainte eram pe pagina a 4-a la cuvantul "tv online" si acum de mai bine de 2 sapt ,nu mai exist...
As dorii sa stiu ce pot sa fac... siteul este: tv-online66 dot com .
Va multumesc
Versiune printabilă
Buna ziua.v-am scris pt ca nu inteleg gogul..de ce m-a penalizat?
Inainte eram pe pagina a 4-a la cuvantul "tv online" si acum de mai bine de 2 sapt ,nu mai exist...
As dorii sa stiu ce pot sa fac... siteul este: tv-online66 dot com .
Va multumesc
Ti-as recomanda totusi sa-ti faci un cont pe https://www.google.com/webmasters/tools/dashboard?hl=ro . Poate iti gaseste ceva probleme p-acolo.
poate pentru ca ai link-uri de pe site-uri porno?
mai exact de aici: zettu.net
:)) :)) :)) Cu site-ul ala vrei sa iei bani din adsense (zettu.net) ? E cel mai tare site pe care am vazut o reclama de la google ! :)) :))
pai ala e folosit ca targeting..nicidecum sa tin pe el..:|