Nu inteleg dece este restrictionata trimiterea de PM pt utilizatori care au sub 5 posturi! Imi pare rau dar nu vad logica in chestia asta!
Versiune printabilă
Nu inteleg dece este restrictionata trimiterea de PM pt utilizatori care au sub 5 posturi! Imi pare rau dar nu vad logica in chestia asta!
Sa nu se trimita spam prin PM.
E o chestie buna.
De altfel 5 posturi se pot aduna foarte repede daca gasesti niste thread-uri de interes si pui intrebari.
si nu se pot trimite spamuri dupa ce pui 5 posturi...
in fine...
Dupa 5 posturi se vede cine esti, si - daca e cazul - poti fi banat :)
Tot cu acest scop exista restrictie si la linkuri din post, si la linkuri din semnatura.
asta poate ca o inteleg, dar nici sa ma lase sa vad atasamentele daca nu am peste 5 sau 10 posturi, deja e prea aiurea...
Sunt reguli create dupa experienta indelungata (si intampinarea multor probleme) in administrarea acestei comunitati.
Bineinteles ca este dreptul vostru sa le condamnati, insa ele vor ramane. :)