cristi, tu poti fi subiectiv cand dai un report, Adminii si Super Moderatorii nu pot.
De acord cu inasprirea regulamentului...
Versiune printabilă
cristi, tu poti fi subiectiv cand dai un report, Adminii si Super Moderatorii nu pot.
De acord cu inasprirea regulamentului...