Eu cred ca poti sa scoti bani dintr-un director numai daca ai un portal care sa includa si acel director !
Nu da 50$ pe niste castiguri incerte !
Versiune printabilă
Eu cred ca poti sa scoti bani dintr-un director numai daca ai un portal care sa includa si acel director !
Nu da 50$ pe niste castiguri incerte !
Eu cred ca cel mai bine scoti bani dintr-un director indirect. Ex. promovare prin acel director a altor site-uri din care scoti bani.
Sunt directoare care fac bani frumosi, dar majoritatea directoarelor nu scot bani multi nici macar din adsense.
Am vazut ca sunt directoare care au diferite pachete platite prin care iti pozitioneaza mai bine siteul pe pagina lor. Acum ma gandesc cati sunt cei care opteaza pt astfel de variante platite.