am niste directoare web facute cu phpld si am o problema cu contorizarea hits-urilor care nu functioneaza. o mai patit cineva asa ceva ? cum ati deblocat voi contorizarea pentru hits ?
Versiune printabilă
am niste directoare web facute cu phpld si am o problema cu contorizarea hits-urilor care nu functioneaza. o mai patit cineva asa ceva ? cum ati deblocat voi contorizarea pentru hits ?
Pune intrebarea pe forumul lor, poate ai mai mult succes.
problema s-a rezolvat !