Doar eu am probleme cu SMS-urile cu cod-ul de la Paypal?
Versiune printabilă
Doar eu am probleme cu SMS-urile cu cod-ul de la Paypal?
Da. :))
:) asa e, am vazut ca Telekom nu mai livreza SMS-uri in perioada de gratie [ el putin nu in Roaming ], asa ca am rezolvat.
S-a rezolvat problema din cate am citit pe site-ul lor