As vrea sa stiu ce este mai important in privinta acestor softuri de contabilitate? Am terminat o facultate de profil si acum mi s-a oferit un job de contabil. Imi trebuie un soft bun. Voi ce spuneti?
Versiune printabilă
As vrea sa stiu ce este mai important in privinta acestor softuri de contabilitate? Am terminat o facultate de profil si acum mi s-a oferit un job de contabil. Imi trebuie un soft bun. Voi ce spuneti?
saga e destul de simplu, usor de folosit si au un forum destul de dinamic
Recomand si Ciel.