-
Salut,
o chestie pe care am observat-o.
Cand setezi Landscape si alegi alt device imaginea se schimba la loc in Portrait.
Ar fi mai bine daca ar ramane setat Landscape, sa nu trebuiasca sa schimbi mereu cand alegi alt dispozitiv.
In rest e ok, felicitari pentru proiect.
-
Cateva sugestii:
1. tine cont si de viewport (exemplu: <meta name="viewport" content="width=960">)
2. daca am pus landscape, sa tina minte aceasta setare la schimbarea telefonului
edit: acum am citit tot topicul si am vazut ca florian a recomandat deja pct. 2