Salut..
Ce CMS-uri folositi ? Care vi se par mai bune ?
Bineinteles sa fie free .
Versiune printabilă
Salut..
Ce CMS-uri folositi ? Care vi se par mai bune ?
Bineinteles sa fie free .
Vezi aici au user rating.. poate iti faci o ideie.
Oricum, cel mai bun cms ptr. ce ? Sunt o multime si care e cel mai bun decizi numai tu in functie de ce ai nevoie.
Ma intereseaza un cms de real estate..
Ce folositi ?
Free real estate CMSCitat:
Postat în original de jeremy @ Feb 24 2006, 09:28 AM) [post=10871
Cred ca nimeni nu fo]
Ma intereseaza un cms de real estate..
Ce folositi ?
[/QUOTE]
Free real estate CMS
Cred ca nimeni nu foloseste un CMS "real estate".
Eu folosesc XOOPS. Mi-am spart capul cu Mambo (Joomla) si am trecut la XOOPS.
Ce este ala real estate CMS, la ce foloseste?
Tu pentru ce site vrei sa folosesti un CMS?
Vrea pentru un website legat de anunturi imobiliare.
As continua eu si as intreba spre exemplu...pentru o televiziune locala, ce CMS recomandati ?
CMS pentru o televiziune ?
Nu crezi ca merita un site calumea ?
pai si ce te face sa crezi ca un cms nu poate realiza un site calumea...? mai ales ca, inteleg ce inseamna marketingul online si importanta lui, dar timpul meu este foarte pretios...totusi raman la opinia mea ca poti face un site profesional si frumos si cu un CMS . uite-te la DiverSite-ul meu....pe langa critici :| am primit multe laude...
Nu conteaza daca e pentru o televiziune sau pentru un site de pompe funebre. Prima oara te gandesti ce resurse ai putea oferi, ce fel de functii ai avea nevoie si dupa aia cauti un CMS.Citat:
Postat în original de Kordell